اسپورت کیک بوکسینگ کشور

SPORT KICKBOXING FEDERATION

(("" رئیس گرند مستر عباس زندی "")) 


اطلاعیه زمان برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ کشور 


به این وسیله به اطلاع اعضای محترم اسپورت کیک بوکسینگ گرامی میرسانیم در تاریخ 17 بهمن ماه سال 1398 بزودی در استان البرز مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی مسابقات جام ستارگان اسپورت کیک بوکسینگ برگزار میگردد.

  • نکته مهم

ورزشکاران و قهرمانان محترم به اطلاع میرساند در سال 1399 ثبت نام برای مسابقات از طریق نام نویسی در وبسایت اقدام خواهد شد. لذا خواهشمند است اخبار وب سایت را دنبال کرده و مدارکی که جهت ثبت نام به انها بزودی اعلام میگردد را آماده نمایید. تا از طریق این وبسایت جهت شرکت در مسابقات کشوری کمیته اسپورت کیک بوکسینگ ثبت نام صورت خواهد گردید.

راهنمایی شرکت کنندگان 

طی فعالیت های به عمل آمده جهت رفاه حال ورزشکاران گرامی و عزیز برای ترسیع در روند ثبت نام در مسابقات فقط از سامانه اینترنتی رسمی اسپورت کیک بوکسینگ کشور امکان پذیر است. بزودی در تلاش هستیم تا برای شما ورزشکاران گرامی امکانات متنوع رفایی ایجاد نماییم که از طریق اخبار همین وبسایت بزودی به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید جهت آگاهی از اخبار های مهم شما میتوانید در وب سایت این کمیته ثبت نام نمایید تا جدیدترین اطلاعیه ها برای شما ارسال نیز گردد.

برای افرادی که با روند دنیای مجازی آشنایی ندارند بزودی راهنمایی هایی بصورت ویدیویی تهیه میگردد که با تماشای آنها براحتی میتوانید با روش های ثبت نام در سایت و .... آشنا بشوید.

پیروز و سربلند باشید.