قوانین و مقررات سایت

در این قسمت تمامی بند های قوانین و مقررات وب سایت را میتوانید مشاهده بفرماید.

کاربرانی محترمی که قصد عضویت و یا ثبت نام در مسابقات اعلام شده سایت کمیته اسپورت کیک بوکسینگ را دارند ،  باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا ثبت نام در  سایت کنند. عضویت در سایت و یا استفاده از خدمات از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط ثبت نام و یا عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند 1  

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

ر  این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و  آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره  1:

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را  فراموش کند، می‌تواند توسط شماره تلفن همراه خود و یا پست الکترونیکی وارد شده در هنگام ثبت نام  در سایت آن را بازیابی کند. و برای اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره  2: 

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی  به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

بند 2

فرایند شرکت در مسابقات از سایت توسط کاربر به این شرح است.

قسمت اول:

 بازدید از اطلاعات زمان و مکان برگزاری مسابقات و خدمات ارائه شده در سایت 

قسمت دوم: 

پرداخت مبلغ معین ( بابت ثبت نام شرکت در مسابقات ) به‌صورت آنلاین توسط ورزشکار 

قسمت سوم: 

ارسال رسید پرداخت و بلیط خریداری شده برای شرکت در مسابقات در قالب ایمیل و یا  به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط کمیته اسپورت کیک بوکسینگ 

قسمت چهارم: 

ارسال کارت ورود به مسابقه توسط کمیته اسپورت کیک بوکسینگ با پیک یا پست

تبصره  1:

 چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به  ثبت نام کند و موضوع مشخص شود، رئیس سبک کمیته اسپورت کیک بوکسینگ حق دارد کارت ورود به مسابقه را باطل کند.

بند 3

حق  امتیاز کلیه خدمات و عکس و فیلم های این سایت تحت مالکیت رئیس کمیته اسپورت کیک بوکسینگ ایران محفوظ بوده و کلیه مسابقاتی که برگزار خواهند شد دارای مجوز رسمی از فدراسیون ورزش رزمی است  و هرگونه کپی‌برداری یا  استفاده از بخش یا کل مطالب ، فیلم ها و عکس های این وبسایت بدون درج منبع خبر و اجازه مستقیم از رئیس سبک گراند مستر عباس زندی غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند 4

کمیته اسپورت کیک بوکسینگ اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

• زمان و مکان برگزاری مسابقات
• تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای ثبت نام شرکت کننده درمسابقات بر عهده ورزشکار است.
• خدمات رفایی قابل استفاده بهمراه هزینه معین برای افرادی که از شهرستان ها برای مسابقات تشریف فرما میشوند.

بند 5

اختلال  در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد پرداخت شده هزینه شرکت در مسابقات از  کمیته اسپورت کیک بوکسینگ به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند 6

کاربر  نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را  بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل  مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین  کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.  چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت و مسابقات اخراج  شده و چنانچه پرداختی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود.  همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

همچنین به اطلاع میرسانیم این وب سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.